Jap banese me qira qera

Jepet me qera nga: dardan 24 Gsh 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardania te parku i dardanise
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar komplet. Leshohet per familjare apo puntore dhe studente te gjinise femerore!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim