Jap banesen me qira

Jepet me qera nga: Dukagjin 04 Sht 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne lagjen Mati 1, perballe shkolles fillore Pavarsia. Banesa eshte ne katin e 5te, posedon liftin, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Te interesuarit mund te lajmerohen ne keta numra:
+37745600742 dhe
+38649212824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim