Jap banesen me qera, ne lagjen Kalabria

Jepet me qera nga: Adhurim 19 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, ne lagjen Kalabria ne katin e 3t. Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine,dy banjo dhe dy ballkona. Rryme dhe uje 24ore. Eshte e mobiluar. Per me shume informata kontaktoni ne 049 410 003.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim