Jap banesen me qera

Jepet me qera nga: Zeqir 31 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Rruga Bill Klinton
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera per koh te gjat
Banesa ka 50 katror dhomen e fjetjes si dhe sallonin me kuzhin
ne qender te prishtines per ball Kecit lifti punon ku gjinden dy lifta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim