Jap banesen me qera e mobiluar !

Jepet me qera nga: Fatmir 02 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qera afer xhamis se llapit eshte kat I shtepise me hyrje te veqant dhe e mobiluar . Ju Mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim