Jap banesen me qera e mobiluar!

Jepet me qera nga: Fatmi 01 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit eshte ka I shepise dhe eshte e mobiluar Ju Mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim