Jap banesen me qera ne Kodren e Diellit

Jepet me qera nga: Driton 16 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Sali Nivica , Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 100 m 2, 3 dhoma 1 banjo ,shpajz , kuzhine.
Eshte ne katin e pare, ka ballkon dhe pak oborr.
Ka hymje te vecante.
Cmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 044 500 055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim