Jap banesen me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: artan 21 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Xhavit Mitrovica
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Prishtine nen parkun e qytetit .Banesa eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin nr 3.Qmimi 200 E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim