Jap banesen me qera ne lagje Emshir

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 19 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagje Emshir. Banesa esht 60 m2 dhe ka nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon etj... Per me shum ju lutemi na kontaktoni nr. tel. ose ne web faqen tone....

www.prishtinaestate.com

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim