Jap banesen me qera ne lagje Emshir

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 25 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri (Emshir)
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagje Emshir. Banesa esht 85 m2 dhe ka nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon, garazhe, depo etj... Per me shum ju lutemi na kontaktoni nr. tel. ose ne web faqen tone....

www.prishtinaestate.com

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim