Jap banesen me qera ne lagje Emshir

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 11 Krr 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesën me qera në lagje Emshir. Banesa ësht 85 m2 në katin e tetë, me lift dhe ka një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon etj... Për më shum ju lutemi na kontaktoni nr. tel. ose ne web faqen tonë....

www.prishtinaestate.com

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim