Jap banesen me qera

Jepet me qera nga: arian mustafa 25 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen ``kodra e diellit ``afer shkolles fillore Ismajl Qemajli dhe afer postes se vogel gjindet ne katin e 4 ka lift funksional , ka sallon kuzhin te veqant banjo ,ballkon .banesa eshte ne gjendje shum te mir banjo te re kuzhin te re etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim