Jap banesen me qera

Jepet me qera nga: Vasfi 01 Tet 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen 3 dhomeshe me qera per studente ose punetore.Banesa gjendet ne rr.Lord Bajron,mahalla e Muhaxhereve,prapa hotel Afa.Banesa eshte ne katin e pare,e mobiluar dhe shume e pershtatshme per 6-7studente.Ka dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine.banjo.terace.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim