Jap banesen me qira breg diellit 120 m2 150 eu..

Jepet me qera nga: Bashkim 22 Tet 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne breg diellit afer banesave te bardha e pamobiluar ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjon shpajzin dhe dy ballkone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim