Jap banesen me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Qefsere Haxhiislami 06 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taslixhe
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira 200 eur kati pare dy dhomshe.
Nr kontaktues 044/223-459 dhe 044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim