Jap banesen me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Rame 08 Gsh 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Afer postes kryesore ne Dardani, Prishtine, leshoj banesen me qira. Banesa ka sallon me kuzhine dhe dhome gjumi, dhe mund te ipet me ose pa mobilie. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim