Jap banesen me qira ne breg diellit 150 eu

Jepet me qera nga: Bashkim 21 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne breg diellit afer banesave te bardha dy dhoma gjumi salloni me kuzhine banjo dhe dy ballkone banesa eshte e pa mobiluar dhe ka 120 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim