Jap banesen me qira te bill clinton

Jepet me qera nga: Valmir 11 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani perball Bill clintone . Banesa eshte e rinovuar dhe posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Numri 045290465 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim