Jap banesen me qira

Jepet me qera nga: Qefsere Haxhiislami 14 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te blloku afer Sami Frasherit
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira dy dhomshe afer gjimnazit Sami Frasher.
Qmimi 200 eur.
Nr tel 044/223-459. dhe 044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim