Jap banesen me qira

Jepet me qera nga: Kemail 03 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Jap banesen 62m2 me qira. Banesa posedon 5 shtreter dhe eshte mjaft e pershtatshme per studenta.
Cmimi 250 euro ku perfshihen te gjitha obligimet (rryme,uje,berllog) nga pronari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim