Jap banesen me qira

Jepet me qera nga: Dylber Miftari 07 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Prishtine, ne lagjen Ulpiana, C7, hyrja 4/1 -perdhejse. Leshohet vetem per biznes dhe eshte e pershtatshme per cdo biznes. Info 044690122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim