Jap banesen me qira

Jepet me qera nga: Gazi 21 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani -Prishtine
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me siperfaqe prej 64m2 ,e mobiluar dhe e gatshme per banim si dhe garazhen per veture....

Qmimi 230 euro ne muaj me garazhe
Qmimi 200 euro ne muaj pa garazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim