Jap dy banesa me qera

Jepet me qera nga: Besnik 05 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap dy banesa me qera per studente ne mahallwn e Muhaxhereve,rr.Lord Bajron,afer kolegjit Iliria,prapa hotel AFA.Banesat jane tridhomeshe,jane te mobiluara dhe kane uje 24 ore.Jane ne katin e pare.Njera banese eshte 250 euro,tjetra 300.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim