Jap garsonjeren me qera

Jepet me qera nga: Banesa 05 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 18 m2
Komuna: Prishtinë
Jap garsonjeren me qera (per nje kohe te gjate) , e cila gjindet ne Prishtine
300 m nga Fakulteti i Edukimit , Bibliotekes Kombetare.Garsonjera eshte ne katin e 5, lifti punon,eshte e renovueme dhe ne gjendje shum te mire
Perparesi kan femrat te cilat jan ne mardhenje pune..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim