Jap lokalin me qera per Call Center

Jepet me qera nga: aferdita 03 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sylejman Vokshi 7A
Sipërfaqe: 15 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Gjendet ne qender te qytetit , afer restoran Ultra . Qmimi sipas marrveshjes . Mund te na kontaktoni ne numin 049-201-203 dhe ne fiks prej ores 10:00 deri ne 19:00 ne numrin 038-228-474.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim