Jap me QERA.. Rr.Isa Kastrati. te Parku i Qytetit

Jepet me qera nga: Amir 28 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Rustem Statofci
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me QIERA cmimi i arsyeshem,afer qendres.. dhe teper komode. Banesa gjendet ne rrugën ''Rrustem Statofci'' p.n (te parku i qytetit ''Slloveni Sporti'') 4 minuta ecje për ne qendër te qytetit... Kati II Posedon : 3. dhom,(1 dites me kuzhin e ballkon dhe 2 gjumi) koridor, banjo, preferohet leshimi per afat te gjat kohor. tel; 044 149 660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim