Jap me Qera banesen

Jepet me qera nga: Besnik 14 Tet 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen rruga "Gustav Majer" te Sllovenia Sportit,Banesa i ka 3 dhoma,kuzhinen,banjon,ballkonin,dhe lifti punon rregullisht,banesa i plotson kushtet per banim.Cmimi eshte 330 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim