Jap me qera banesen te parku

Jepet me qera nga: Fehmije 18 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa esht e mobiluar bukur ka nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe nje ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim