Jap me qera banes te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Fehmije 12 Gsh 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen te parku . E mobiluar ka nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe nje ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim