Jap me qera banesen 1 dhomshe ne Aktash ( afer hot

Jepet me qera nga: Enver 13 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen 1 dhomshe ne Aktash ( afer hotel Afa ) e mobiluar dhe e pershtatshme per qift ose studenta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim