Jap me qera banesen 2 dhomshe te Qafa, 250 euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 09 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: 250
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen te Qafa afer kafeve te vogla, banesa ka nje dhom plus nje sallon me kuzhine e mobiluar dhe e renovuar kati i dyte.
Cmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim