Jap me qera banesen dydhomshe ne Breg Diellit

Jepet me qera nga: Lutfi 27 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

209 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen dy dhomshe ne Lagjen Bregu i Diellit, Banesa ka nxemje qendrore, eshte ne katin e trete e mobiluar dhe ka sallonin dhomen e fjetjes, kuzhinen, banjo, ballkon dhe koridor. Banesa leshohet vetem per familjar. Vend i qete dhe ideal per banim me qmim te volitshem vetem 209 euro.

Per me teper telefono ne numrat
044393450
045204001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim