Jap me qera banesen te ministria e shendetsise 300

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 15 Mar 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: 300
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen te mnistria e shendetsise, banesa ka 2 dhoma gjumi, dhom dite te madhe plus kuzhine me trapezari te bukes dhe uleset e dites, shpajz 2 ballkona mengrohje qendrore me rryme, e mobiluar ne tersi.
Cmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim