Jap me qera lakalin ne qender te Prishtines 14m2

Jepet me qera nga: Dega 18 Gsh 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 14 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Jap me qer lokalin n qender te Prishtines perball Swiss Diamond Hotelit, me siperfaqe 14 m2 kati perdhese, e rregulluar dhe e renovuar dhum bukur
Cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim