Jap me qera lokalin ( ordinancen)

Jepet me qera nga: Andi Hoxha 06 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Taslixhe 1
Sipërfaqe: 27 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali ( ordinanca) është e re dhe i ka të gjitha paisjet mjekësore për internist . Të gjithë të interesuarit mund të më kontaktojnë në këtë numër (8:00-21:00 hr) : 049 656 377 ose 038 516 - 462.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim