Jap me qera te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Fehmije 16 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen te parku . Ka nje dhom gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon . E mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim