Jap me qera

Jepet me qera nga: Fadil 09 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jan me qera banesen 1dhomshe te kafet e vogla eshte e mobbiluar ka DHE ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim