Jap me qera

Jepet me qera nga: Nderim 05 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: PRISHTINE
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen ne Ulpiane, Afer semaforeve te Katedrales, mbi mobi shop FITA. Nje dhomshe e mobiluar kati 4. Cmimi 150 euro. Tel dhe Vib 045366017.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim