Jap me qira Banes ne b.diellit

Jepet me qera nga: Bashkim 21 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne breg te diellit banesa eshte e pamobiluar ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine shpajzin banjon dhe dy ballkone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim