Jap me qira Banesen e re

Jepet me qera nga: B.A 10 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Due Perleshi
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Jipet me qira banesa teresisht e re, e pa mobiluar me siperfaqe 68 m2 (Sallon me kuzhine, dhome e flejtese, shpajze, banjo dhe ballkon me pamje shume te bukur).Posedon nxemje qendrore, ashensor si dhe uje 24 ore. Banesa leshohet nga pronari pa ndermjetesim. Cmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim