Jap me qira banesën garsonierë në katin përdhes

Jepet me qera nga: Nexhmije 08 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën garsonierë e cila ndodhet në katin përdhes të lagjes Pejton pran shkollës fillore "Faik Konica". Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Ka dere te blinduar si dhe grila ne dritaren anesore. Preferohet familjarë ose studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim