Jap me qira banesen e re 2dhomeshe te 4llullat ne

Jepet me qera nga: vivianit 21 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen 2 dhomeshe ne qender te qytetit(me pamje nga rruga kryesore,perball xhamis se 4 llullave mbrapa teatrit)
Banesa eshte ndertim i ri i sapoperfunduar dhe ka siperfaqe prej 60m2-kati i 2.
Banesa perbehet nga:salloni,kuzhina,dhoma e fjetjes,banjo,2ballkona dhe koridori.
Banesa ka lift dhe eshte mjaft e pershtatshme per zyre,biznes,lokal afarist etj.
E pershtatshme per nderkombtar,eulex si dhe ambasador.
Banesa mund te mobilohet sipas deshires.

Nr kontaktues 044/909/100
049/615/645Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim