Jap me qira banesen ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 11 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Dodona
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne lagjen Dodona ne Prishtine, kati i dyte. Banesa ka siperfaqe prej 80 m2, eshte e mobiluar dhe posedon: dhomen e dites, kuzhinen me trapezari e veqante, dy dhoma te fjetjes, banjon dhe dy ballkona. banesa eshte e mobiluar dhe ka uje 24 ore, me rezervoar te ujit.

Qiraja eshte 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim