Jap me qira banesen

Jepet me qera nga: Qesfere Haxhiislami 02 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taslixhe
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen kati pare,dy dhoma,kuzhine,shpajz dhe banjo.
Qmimi 200eur.
Banesa eshte ne Taslixhe te blloku afer gjimnazit Sami Frasher.
Numri kontaktues 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim