Jap me qira garsoniere ne Prishtine

Jepet me qera nga: Nexhmije 17 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jap me qira garsoniere ne Prishtine, ne qytezen 'Pejton', afer hotelit 'Grand', kati perdhese. E mobiluar dhe e gatshme per banim. Ka dere te blinduar si dhe grila ne dritaren anesore. Preferohet familjarë ose studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim