Jap menjehere Banese me qira

Jepet me qera nga: Banesa 15 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja Dardania
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Japim Banese menjehere me qira ne lagjen Dardania ne Prishtine te Bill Klinton. Banesa eshte e mobiliuar mire dhe ka dhomen e pritjes, dhomen e ndejes, kuzhinen, dy Ballkone.
Cmimi sipas marreveshjes!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim