Japim banes me qira

Jepet me qera nga: Banesa 30 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
JAPIM BANESEN ME QIRA NE ULPIAN
BANESA KA:
-KUZHINEN,
-DHOMEN E FJETJES,
-KORIDORIN BANJON DHE
-BALLKONIN
BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE KA NGROHJE QENDRORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim