Jep banesë me qira

Jepet me qera nga: Mehmet Ahmetaj 22 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpianë- rr. Mujë Krasniqi, Ndertesa e Jugprogrami
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Jep banesen me qira. Banesa eshte ne katin 2 dhe ka 36 m2, siperfaqja neto.

Banesa leshohet per nje person ose 2, jo me shume.
Banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim