Jep banes me qira

Jepet me qera nga: Bedri 25 Gsh 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma ,sallon, kuzhin, banjo, koridor me hapsir te madhe , dritare dhe dyr te izolume, ashensor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim