Jep banes me qirra ne lakrishte

Jepet me qera nga: Bedri 24 Gsh 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo koridor me hapsir te madhe ashensor . Dyr dhe dritare me izolim
Perpasi kan familjaret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim